• White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

KONTAKT

tereza@boosterevent.cz  

+ 420 603 438 439

Družstevní 8

140 00 Praha 4 - Nusle

Czech republic

IČ: 26453312

DIČ: CZ26453312

Tereza Stopková

 

Tereza je jednatelkou agentury od jejího založení. Již od malička ve školce působila jako hlavní organizátorka, přesně vždy věděla kde, kdy a co se děje. Časem vše přerostlo do realizací velkých projektů - od myšlenky, plánování, kreativity až po organizaci celé akce. Předvídá, řeší zdánlivě neřešitelné problémy, ale především vždy klade důraz na hladký průběh a komplexní zajištění akce ke spokojenosti klienta. Největší radost má z klientů, kteří se po dlouhé roky vracejí a využívají služeb agentury. Hovoří plynně česky, italsky a anglicky.

Monika Houžvičková​

 

Monika se již od založení agentury stará o účetnictví a finance. Aktivně komunikuje s účastníky akcí i zadavateli, řeší platební obtíže, hradí faktury a má na svých bedrech hlídání stanoveného rozpočtu. Aktivně komunikuje s účastníky akcí a vede přehledné databáze. Je odbornicí na excelové tabulky a ve svém volném čase se věnuje výtvarnému umění.

Petr Šusta

 

Doménou Petra je příprava grafických podkladů, tiskové či textové výstupy, komunikace s médii, redakce či editační práce na lékařských sbornících atd. V rámci pravidelných lékařských kongresů má na starosti komunikaci s přednášejícími, technickou spolupráci s poskytovateli audiovizuální techniky a správu příslušných webů. Hovoří plynně česky a anglicky, jeho pracovním koníčkem jsou korekce češtiny a společenská konverzace. V půvabném prostředí krásných kolegyň se cítí malinko jako trn mezi růžemi.

Lucie Deniševská

Lucka je od přírody perfekcionistka s citem pro detail, jejímu oku neunikne nesrovnalost či žádná chybička. Eventy pod její taktovkou mají originální místo, atmosféru a dokonalost. Lucka je naším odborníkem přes dodavatele, vždy vyjedná tu nejlepší možnou cenu ve vynikající kvalitě. Na sítích před ní nezůstane žádná informace skrytá. Ve volném čase je vášnivou pejskařkou.

Hana Krejčí 

Hančinou doménou jsou vztahy se zahraniční klientelou, nejen díky jejím dokonalým jazykovým dovednostem, ale i její intuici a schopnosti vcítit se do individuálních potřeb zákazníka. Její dokonalý time management je příkladem pro nás všechny. Mezi její koníčky patří běhání, díky kterému je na každé akci nezastavitelná a vyřeší každý požadavek jako první. 

Sára Stopková 

Sára je naší nejmladší posilou, a proto se stala naším guru přes sociální sítě. Organizace lékařských kongresů je jí oborově blízká, protože studuje na lékařské fakultě. Vyniká 

svou brilantní angličtinou, francouzštinou, organizační dovedností a kreativitou. Úspěšně vede náš tým charismatických hostesek, které jsou ozdobou každé akce.