NÁŠ TÝM

Tereza je jednatelkou agentury od jejího založení. Již od malička ve školce působila jako hlavní organizátorka, přesně vždy věděla kde, kdy a co se děje. Časem vše přerostlo do realizací velkých projektů - od myšlenky, plánování, kreativity až po organizaci celé akce. Předvídá, vyřeší zdánlivě neřešitelné problémy, ale především vždy klade důraz na hladký průběh a komplexní zajištění akce ke spokojenosti klienta. Největší radost má z klientů, kteří se po dlouhé roky vracejí a využívají služeb agentury. Hovoří plynně česky, italsky a anglicky.

Tereza Stopková

Managing Director

25% sleva

Nové přírůstky

Doménou Petra je příprava grafických podkladů, komunikace s médii, redakce či editační práce na lékařských sbornících atd.

V rámci pravidelných lékařských kongresů má na starosti komunikaci s přednášejícími, technickou spolupráci s poskytovateli techniky a správu příslušných webů.

Hovoří plynně česky a anglicky, jeho pracovním koníčkem jsou korekce češtiny a společenská konverzace.      V půvabném prostředí krásných kolegyň se cítí malinko jako trn mezi růžemi.

Petr Šusta

IT Manager

25% sleva

Nové přírůstky

Monika se již od založení agentury stará o účetnictví a finance. Aktivně komunikuje s účastníky akcí i zadavateli, řeší platební obtíže, vede přehledné databáze, hradí faktury a má na svých bedrech hlídání

stanoveného rozpočtu.

Je odbornicí na excelové tabulky a ve svém volném čase se věnuje výtvarnému umění.

Monika Houžvičková

Financial Manager

25% sleva

Nové přírůstky

Lucka je od přírody perfekcionistka s citem pro detail, jejímu oku neunikne nesrovnalost či žádná chybička. Eventy pod její taktovkou mají originální místo, atmosféru a dokonalost. Lucka je naším odborníkem přes dodavatele, vždy vyjedná tu nejlepší možnou cenu ve vynikající kvalitě. Na sítích před ní nezůstane žádná informace skrytá. Ve volném čase je vášnivou pejskařkou.

Lucie Deniševská

Project Manager

25% sleva

Nové přírůstky

Sára je naší nejmladší posilou, a proto se stala naším guru přes sociální sítě. Organizace lékařských kongresů je jí oborově blízká, protože studuje na lékařské fakultě. Vyniká 

svou brilantní angličtinou, francouzštinou, organizační dovedností a kreativitou. Úspěšně vede náš tým charismatických hostesek, které jsou ozdobou každé akce. 

Sára Stopková

Event Manager

25% sleva

Nové přírůstky

Hančinou doménou jsou vztahy se zahraniční klientelou, nejen díky jejím dokonalým jazykovým dovednostem, ale i její intuici a schopnosti vcítit se do individuálních potřeb zákazníka. Její dokonalý time management je příkladem pro nás všechny. Mezi její koníčky patří běhání, díky kterému je na každé akci nezastavitelná a vyřeší každý požadavek jako první. 

Hana Krejčí

Event Coordinator

25% sleva

Nové přírůstky

KONTAKT

tereza@boosterevent.cz  

+ 420 603 438 439

Družstevní 8

140 00 Praha 4 - Nusle

Czech republic

IČ: 26453312

DIČ: CZ26453312

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon